Happy Jump
JUMPING FITNESS

NOWY SPOSÓB NA SZCZUPŁĄ SYLWETKĘ

Jak spalać kalorie trzy razy szybciej niż podczas joggingu? Jak schudnąć, usprawnić funkcjonowanie układu krążenia i poprawić koordynację ruchową bez zbędnego obciążania stawów? Skacząc na trampolinie!

 SPAL 1000 kcal w ciągu godziny! 

Zajęcia fitness na trampolinie wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Korzystnie wpływają na cały układ mięśniowy, harmonijnie rozwijając i modelując każdą część naszego ciała. Co ważne, ćwiczenia na trampolinie nie obciążają stawów. Dzięki temu z trampoliny mogą korzystać także i te osoby, które narzekają na bóle kolan i bioder w trakcie biegania. Trening jest przede wszystkim efektywny, przyjemny i daje dużo energii i radości.


Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod numer telefonu 698-739-228.

SZCZEGÓŁY OFERTY

  Karnet miesięczny - 99zł 
Regularny trening to najlepsza inwestycja i najlepsze wyniki. Skorzystaj z najlepszej ceny i kup karnet miesięczny. Przy średnio 12 zajęciach w miesiącu cena za pojedyńcze wejście wynosi tylko około 8zł. Jako, że na karnecie jest 15 wejść zachęcamy do treningów z osobą towarzyszącą.


Jeśli nie możesz trenować 3 razy w tygodniu, być może korzystniejsze okaże się skorzystanie z karnetów na określoną liczbę wejść.

Dobierz ofertę która najbardziej Ci odpowiada i dołącz do grupy! Zajęcia są prowadzone pod okiem doświadczonych i sympatycznych instruktorów fitness.