Happy Jump
WYSKOKOWY W-F

Stop Zwolnieniom z WF-u !

Park Trampolin Happy Jump wspierając akcje „Stop Zwolnieniom z Wf-u” zaprasza szkoły/klasy/grupy zorganizowane do skorzystania z naszej oferty specjalnej.

Centrum zabaw sportu i rekreacji jakim jest Happy Jump, jako pierwsze na Podkarpaciu oferuje prowadzenie nowoczesnych i jedynych w swoim rodzaju zajęć wychowania fizycznego na trampolinach. Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych (szkolnych, sekcji sportowych, domów kultury, stowarzyszeń itp.) wraz z opiekunem.


Opiekunowie grup wchodzą bezpłatnie.

Aby skorzystać z Wyskokowego WF-u w Parku Trampolin Happy Jump opiekun/nauczyciel proszony jest o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod numer telefonu 698-739-228.

Zarezerwowana grupa osób będzie miała do dyspozycji całą salę Parku Trampolin tylko dla siebie.
W tym czasie nie wpuszczamy innych osób.

Szczegóły oferty :

Z oferty można skorzystać w dni nauki szkolnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-18.00

Ferie i Wakacje w godzinach 8.00 - 12.00

Warunkiem uczestnictwa osób nieletnich w wyskokowym WF-ie jest pisemna Zgoda Rodzica lub oświadczenie opiekuna grupy wypełnione na miejscu.
W zajęciach może wziąć udział grupa maksymalnie 25 osób.

Wszystkie WF-y rozpoczynamy od omówienia z grupą zasad bezpieczeństwa i rozgrzewki, by zminimalizować ryzyko urazów.
W zależności od czasu skakania, liczebności i wieku grupy, nasz pracownik dobiera gry, zabawy i konkursy, oczywiście jest też czas wolny.

  Pamiątka z wycieczki  
Na życzenie opiekuna zrobimy fotorelację z pobytu grupy w naszym parku - GRATIS ! Wystarczy, że opiekun będzie posiadał przy sobie nośnik pamięci (pendrive, karta pamięci itp.) na który zgramy mu później zdjęcia. Kilka fotek trafi również na nasz profil na Facebooku. Zapraszamy!